Тренінг з профорієнтації на тему "Твій успішний старт у майбутнє" | Хустська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Дата: 25.04.2024 17:12

Вибір професії – це не просто черговий крок у житті, а й визначення свого шляху, запорука щастя та самореалізації. Саме тому в Хустській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 приділяють пильну увагу профорієнтаційній роботі з учнями.

Нещодавно для старшокласників було проведено тренінг на тему "Твій успішний старт у майбутнє". Директор закладу, Віталія Ігнат, спільно з учнями розробили алгоритм свідомого вибору професії, досліджуючи сучасні інструменти профорієнтації.

Під час заходу учні:

• Розробили алгоритм свідомого та правильного вибору професії;
  • Ознайомилися з сучасними інструментами профорієнтації;
  • Зрозуміли важливість усвідомлення своїх здібностей, талантів, бажань, інтересів, навичок та рис характеру;
  • Обговорили такі важливі питання:
    • Як знайти те, що буде не лише цікавим, а й затребуваним на ринку праці?
    • З чого почати вже зараз, щоб побудувати успішну кар'єру?
    • Які професії будуть затребувані у майбутньому?
    • Як обрати перспективний напрямок навчання, який гарантує високу зарплату після закінчення університету?