Зустріч з європейськими журналістами | Хустська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. А. Волошина

Дата: 25.04.2024 09:30

Сьогодні учні 9-11 класів  Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. А. Волошина мали унікальну можливість зустрітися з європейськими журналістами - носіями французької мови.

Крістіана Сейлер з Німеччини та Гійом Бурді та П'єр Бурді з Франції, подорожуючи Європою, завітали до мальовничого Закарпаття, зокрема, на Хустщину.

Гостей зустріли дуже тепло та привітно. Учителі та учні, які вільно володіють французькою мовою, легко спілкувалися з журналістами, розповідаючи про життя в умовах війни, про сприйняття світом, зокрема, Францією та Німеччиною, подій в Україні, та, звичайно, поділилися своїм позитивом.