1 травня - День директорів шкіл

Дата: 01.05.2024 11:25

День директорів шкіл відзначають 1 травня. Уперше святкувати його запропонувала Джанет Деларія від Асоціації вчителів США. Тож сьогодні чудова нагода привітати й директорів українських шкіл!

Відповідно до професійного стандарту керівника (директора) закладу загальної середньої освіти директор школи повинен володіти такими професійними компетентностями:

• нормативно-правова;
  • компетентність стратегічного управління закладом освіти;
  • компетентність стратегічного управління персоналом;
  • компетентність забезпечення якості освітньої діяльності та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти;
  • компетентність організації діяльності закладу освіти на засадах зовнішньої системи забезпечення якості освіти;
  • лідерська;
  • емоційно-етична;
  • компетентність педагогічного, соціального та мережевого партнерства;
  • здоров’язбережувальна;
  • інклюзивна;
  • проєктувальна;
  • інноваційна;
  • здатність до навчання впродовж життя;
  • інформаційно-цифрова.

Тому директор школи - без перебільшень - універсальний працівник, який може чи мусить могти майже все🎓

🌿Шановні керівники шкіл! Нехай справи вирішуються легко й просто, нехай завжди опорою для вас будуть колективи, з якими працюєте; нехай учні поважають і розуміють батьки. Нехай робота буде зоною комфорту, а родина - надійним тилом і місцем затишку.

Дякуємо за співпрацю, за роботу в непростий час, за усвідомлення свого професійного вибору й відповідальності за нього.

Миру, любові, добра вам і вашим родинам! Особистих звершень і великої Перемоги нашої України💙💛

З повагою - начальниця управління освіти,

релігій та у справах національстей

Олеся Калинич