Про проведення заходів зі вшанування річниці бойових дій при Дебальцеві

На виконання наказу департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації №40 від 13.02.20202р. ,,Про проведення заходів зі вшанування річниці бойових дій при Дебальцеві” управління освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради надає інформацію про проведені виховні заходи у закладах загальної середньої освіти м. Хуста:

14:03 26.02.2020

Міський семінар учителів іноземних мов на тему

4 грудня у Гімназії-інтернат відбувся міський семінар учителів іноземних мов на тему "Реалізація компетентнісного підходу у викладанні іноземних мов". Семінар розпочався двома відкритими уроками на теми: "Стосунки молоді. Булінг", який провела спеціаліст вищої категорії, "учитель-методист" Сайберт К. Г., та "Здорове харчування", проведений спеціалістом вищої категорії, "учителем-методистом" Шкробинцем М.В. Далі учасників семінару запросили до актової зали, де відбулось розважально-пізнавальне дійство "Thanksgiving. Time travel", яке підготувала спеціаліст вищої категорії, "старший учитель" Липчей Л.М. Після цієї цікавої подорожі у часі учитель англійської мови Хустської СШ І-ІІІ ст. №3 Орлик Н.М провела тренінг на тему "Розширення освітніх можливостей для учнів та вчителів з eTwinning". І на звершення, відбувся круглий стіл за темою семінару, який очолила керівник міського МО учителів іноземної мови Мочарник Н.М.

09:35 24.12.2019

16:07 12.12.2019

Бінарний семінар учителів-словесників «Використання мистецького аспекту на уроках української словесності та зарубіжної літератури»

15:22 11.12.2019

Сучасній школі – сучасну бібліотеку!

Сучасній школі – сучасну бібліотеку!   Концепція Нової української школи визначає нові ролі бібліотеки як складової сучасного освітнього простору. Це у свою чергу вимагає розвитку професійних компетентностей шкільних бібліотекарів та оновлення підходів до діяльності шкільної бібліотеки.   Саме тому 19 листопада 2019 року на базі Хустської ЗОШ І – ІІІ ст. №5 відбулося розширене засідання методичного об’єднання бібліотекарів ЗЗСО на тему «Сучасна бібліотека Нової української школи : реалії та перспективи».  Свою роботу розпочали з актуальних питань реформи освіти. Марія Іванівна Матей, методист відділу освіти, наголосила, що шкільна бібліотека є невід’ємною частиною Нової української школи і її завдання - задовольняти і розвивати інформаційні потреби і запити учнів, сприяти цікавому проведенню дозвілля, допомагати вчителеві серед безлічі документів обирати якісні нові видання для роботи на концептуальних засадах НУШ. За «круглим столом» учасниками заходу було обговорено важливість перетворення шкільної бібліотеки  з центру бібліотечних ресурсів і доступу до інформації у центр дослідження, відкриття, творчості та інноваційної педагогіки. Одне із найбільш хвилюючих питань, яке піднімалося шкільними бібліотекарями, - ресурсне забезпечення шкільних бібліотек у відповідності до потреб учнів, вчителів та батьків.  Окремо висвітлено питання участі бібліотекарів у  Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». У форматі слайд-презентацій  кожен бібліотекар презентував свою роботу, проведену у рамках цієї масштабної акції. Керівник методичного об’єднання, Валентина Михайлівна Паулюк, відмітила, що в цілому у всіх закладах загальної середньої освіти міста були проведені змістовні тематичні бібліотечні та виховні заходи, під час яких бібліотекарі продемонстрували професійні вміння та навички інноваційної роботи з дітьми. Об’єднані спільною ідеєю змін, бібліотекарі утвердилися у думці, що  шкільна бібліотека має і може стати привабливою для різновікового читача лише за підтримки і партнерства школи та влади. Головний меседж зустрічі: «Ми – готові до змін!»

15:03 04.12.2019

"Вчитель року-2020" перший (зональний) тур

Урочисте нагородження переможців та учасників конкурсу "Вчитель року-2020" відбулося в актовій залі Гімназії-інтернату м. Хуста. Учні підготували для педагогів чудове свято з віршованими вітаннями, піснями та танцями. Переможці Конкурсу: номінація "Початкова освіта" - Букачевська Тетяна Миколаївна, учитель Хустської СШ І-ІІІ ст. №3, "Історія" - Алексик Олена Юріївна, учитель Хустської СШ І-ІІІ ст. №1, "Зарубіжна література" - Молнар-Сугай Марина Дмитрівна, вчитель Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, "Образотворче мистецтво" - Фінюк Марія Сергіївна, учитель Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. №5.

15:47 13.11.2019

"Вчитель року-2020" перший (зональний) тур

На базі Хустської СШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.Волошина 11 листопада 2019 року пятеро учасників провели конкурсні уроки у номінації "Початкова освіта". Учителі історї, зарубіжної літератури та образотворчого мистецтва - учасники конкурсу мали можливість продемонструвати свою педагогічну майстерність у 5-8 класах Гімназії-інтернату м. Хуста. По завершенні уроків конкурсанти провели ще один методичний практикум - самоаналіз уроку. За наслідками двох етапів конкурсу журі визначило переможців у кожній із номінацій.

15:44 13.11.2019

"Вчитель року-2020" перший (зональний) тур

8 листопада 2019 року на базі Хустської СШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.Волошина проведено І-етап зонального туру Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2020". Контрольні роботи у режимі онлайн, методичні експромти, методичні практикуми виконали учасники Конкурсу у номінаціях: "Початкова освіта", "Історія", "Зарубіжна література", "Образотворче мистецтво". Методом жеребкування було визначено класи та теми уроків, які мають провести конкурсанти на другому етапі.

15:41 13.11.2019