Вартість ПЗНО

Вартість пробного ЗНО-2022 у Закарпатській області становить 282 гривні за одне тестування.

14:51 20.12.2021

ІІ етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

ІІ етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика проведено 19 листопада в  Хустській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів номер 5. Затишні класні приміщення школи гостинно відчинили свої двері для учнів- переможців І (шкільного) етапу, які з'їхалися з більшості шкіл нашої громади. Учні 3-11 класів виконували завдання, надіслані Закарпатським ІППО.  Фахове журі перевірить творчі роботи та визначить переможців, які представлятимуть нашу громаду на ІІІ етапі в м.Ужгороді. Бажаємо талановитим та залюбленим у рідне слово учням творчої наснаги та успіхів!!!

16:51 17.12.2021

Традиційна щорічна благодійна акція "Діти - дітям"

Традиційна щорічна благодійна акція "Діти - дітям" (ярмарок солодощів), присвячена Дню Св.Миколая, була організована лідерами учнівського самоврядування школи для збору коштів для хворої дівчинки, але ..... ?? ми запізнилися????  Зібрані кошти в розмірі 13.600 грн. перераховано на рахунок батьків... Щира подяка всім, хто долучився до доброї справи: батькам, учням та вчителям. "Здійснюйте добро, поки ви існуєте"                                         Д. Дідро

16:49 17.12.2021

Щиро радіємо успіхам наших учнів!!! Вітаємо призерів ІІІ ( обласного) етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка (наказ департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА від 07.12.2021 N%650) ****Попович Софію, ученицю 5 класу Липчанського ЗЗСО І- ІІІ ступенів, яка виборола І місце ( учитель Липчей Марія Дмитрівна )!!!! **** Буковецьку Богдану, ученицю 11 класу Хустської ЗОШ І- ІІІ ст. N%2, яка виборола ІІІ місце ( учитель Симоненко Андріана Романівна Андріана Зейкан-Симоненко )!!! Щиро бажаємо творчої наснаги та успіхів на ІV етапі!!!

16:39 17.12.2021

Тренінг з арттерапії

15 грудня консультанти Центру професійного розвитку педагогічних працівників та спеціалісти управління освіти, релігій та у справах національностей взяли активну участь у тренінгу з арттерапії, який майстерно провела  психолог Центру Юлія Юля Шеверя. Тренінгове заняття «Профілактика професійного вигорання освітян засобами арттерапії». Мета/ завдання: - усвідомлення власних потреб,  способів їх задоволення та вплив на професійну сферу життя (техніка малювання 5 об`єктів) - усвідомлення впливу соціуму на формування і функціонування власної особистості, розуміння своїх психологічних кордонів ( техніка «Картина в рамі») - теоретичний аспект арттерапевтичних методів та можливості їх використання у педагогічній діяльності Дякуємо, Юліє Юріївно!Показник позитивних емоцій зашкалює!! І замість тисячі слів....

15:10 17.12.2021

День Толерантності

До міжнародного дня Толерантності з 8 по 12 листопада в дошкільному підрозділі Кірешської ПШ , та з 15 по 19 листопада в початкових класах нашого закладу проведено тематичний тиждень Толерантності. Тематичний тиждень проведено з метою формування у дітей шкільного та дошкільного віку почуття толерантності, інтересу та поваги до інших національних культур, виховання у них миролюбності, прийняття та розуміння інших людей, вміння позитивно з ними взаємодіяти та з метою розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу.

10:57 25.11.2021