Традиційна щорічна благодійна акція "Діти - дітям"

Традиційна щорічна благодійна акція "Діти - дітям" (ярмарок солодощів), присвячена Дню Св.Миколая, була організована лідерами учнівського самоврядування школи для збору коштів для хворої дівчинки, але ..... ?? ми запізнилися????  Зібрані кошти в розмірі 13.600 грн. перераховано на рахунок батьків... Щира подяка всім, хто долучився до доброї справи: батькам, учням та вчителям. "Здійснюйте добро, поки ви існуєте"                                         Д. Дідро

16:49 17.12.2021

Щиро радіємо успіхам наших учнів!!! Вітаємо призерів ІІІ ( обласного) етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка (наказ департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА від 07.12.2021 N%650) ****Попович Софію, ученицю 5 класу Липчанського ЗЗСО І- ІІІ ступенів, яка виборола І місце ( учитель Липчей Марія Дмитрівна )!!!! **** Буковецьку Богдану, ученицю 11 класу Хустської ЗОШ І- ІІІ ст. N%2, яка виборола ІІІ місце ( учитель Симоненко Андріана Романівна Андріана Зейкан-Симоненко )!!! Щиро бажаємо творчої наснаги та успіхів на ІV етапі!!!

16:39 17.12.2021

Тренінг з арттерапії

15 грудня консультанти Центру професійного розвитку педагогічних працівників та спеціалісти управління освіти, релігій та у справах національностей взяли активну участь у тренінгу з арттерапії, який майстерно провела  психолог Центру Юлія Юля Шеверя. Тренінгове заняття «Профілактика професійного вигорання освітян засобами арттерапії». Мета/ завдання: - усвідомлення власних потреб,  способів їх задоволення та вплив на професійну сферу життя (техніка малювання 5 об`єктів) - усвідомлення впливу соціуму на формування і функціонування власної особистості, розуміння своїх психологічних кордонів ( техніка «Картина в рамі») - теоретичний аспект арттерапевтичних методів та можливості їх використання у педагогічній діяльності Дякуємо, Юліє Юріївно!Показник позитивних емоцій зашкалює!! І замість тисячі слів....

15:10 17.12.2021

День Толерантності

До міжнародного дня Толерантності з 8 по 12 листопада в дошкільному підрозділі Кірешської ПШ , та з 15 по 19 листопада в початкових класах нашого закладу проведено тематичний тиждень Толерантності. Тематичний тиждень проведено з метою формування у дітей шкільного та дошкільного віку почуття толерантності, інтересу та поваги до інших національних культур, виховання у них миролюбності, прийняття та розуміння інших людей, вміння позитивно з ними взаємодіяти та з метою розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу.

10:57 25.11.2021

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

15 листопада на базі Хустської СШ І-ІІІ ступенів #3 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. 86 учасників 8-11 класів закладів освіти змагалися за звання найкращого біолога громади. Щиро вболіваємо за наших знавців природи та бажаємо успіхів на ІІІ етапі олімпіади

15:44 16.11.2021

На базі комунальної установи " Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хустської міської ради" 12 листопада 2021 року  проведено ІІ етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г.Шевченка.

15:40 16.11.2021

заняття з художньо-продуктивної діяльності

10  листопада   у Липовецькому ЗДО "Світлячок" (група "Бджілки") проведено заняття з художньо-продуктивної діяльності (аплікація з природнього матеріалу) на тему "Осіння зачіска",  метою якого було навчити дітей  розпізнавати рослини найближчого  оточення, розвивати творчу уяву та фантазію, виховувати любов до природи та вміння бачити красу природнього довкілля. Заняття провела вихователь Головко Наталія Іванівна.

15:36 16.11.2021