100-річчя з дня народження Івана Магули

Якщо Доля уже сьомий десяток років носить тебе розбурханим океаном життя, віддатися спогадам ніколи, бо увесь час потрібно тримати руку на стерні власного життя, триматися на плаву, слідкувати за течією, часто кермувати супроти неї, перепливати з берега на берег, не загубити себе, не потопити себе, ще здолати не один, а черговий свій дев'ятий вал.

13:13 25.09.2023

Засідання Школи молодого вчителя іноземної мови

Розробка ігрових методів навчання іноземних мов у школі є одним із найбільш ефективних та актуальних напрямів у сучасній педагогіці. Ігри дозволяють викликати інтерес учнів до вивчення іноземних мов та розвивають мислення, уяву, пам'ять. Саме ці питання запропонували розглянути сьогодні, 21 вересня, на засідання ШМУ  координатори зустрічі Маряна Липчей - консультант КУ "ЦПРПП ХМР", та Наталія Мочарник - керівник професійної спільноти вчителів іноземних мов, учителька Хустської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.

16:02 21.09.2023

Нарада із заступниками директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО Хустської МТГ

Сьогодні, 20 вересня 2023 року, відбулася планова нарада із заступниками директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО Хустської МТГ в актовій залі комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хустської міської ради".

18:11 20.09.2023

КЗПО "ЦДЮТ"Сузір'я": змагання з пішохідного туризму

15 вересня 2023 року працівники Комунального закладу позашкільної освіти «Центру дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» провели змагання з техніки пішохідного туризму, присвячені Всесвітньому Дню туризму.

08:58 18.09.2023