Петанк - нова спортивна ініціатива для учнів

Сьогодні, 6 жовтня, відбулася презентація петанку, як варіативного модуля фізичного виховання, у закладах освіти Хустської ТГ. Учні 7 та 11 класів мали унікальну можливість спробувати свої сили в цій спортивній грі.

15:41 06.10.2023

Семінар-нарада педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Хустської МТГ

У Всесвітній день учителів проводимо мотиваційно-освітню зустріч із першими вчителями наших діток - вихователями та керівниками дитсадків. Так, це вчителі, які беруть наших малесеньких діток уперше за руку і навчають основам життя! Сьогодні вихователі й керівники стануть учасниками майстрок і панельної дискусії за участі представників засновника. Обмін досвідом - завжди важливий формат роботи. Але найважливіше інше: ініціаторами сьогоднішнього заходу є працівники дитсадків, які кажуть: «Ми також важливі, як і вчителі шкіл. Ми також потребуємо фахового спілкування і зустрічей та знайомств із колегами». Наша громада - це місто Хуст і 27 сіл. Тому в нас завжди є причина для нових зустрічей і знайомств Дякуємо Хустській СШ №1 імені Августина Волошина (в. о. керівника Власта Папп).

17:28 05.10.2023