Новини

Відбулася нарада із керівниками закладів загальної середньої освіти та заступниками із навчально-виховної роботи Хустської МТГ

Сьогодні в актовій залі Хустської ЗОШ І-ІІІ ст.№4 проведено нараду із керівниками закладів загальної середньої освіти та заступниками із навчально-виховної роботи Хустської МТГ.

15:31 04.10.2023

Заклади освіти Хустської ТГ взяли участь в акції "Пленер у рідному місті".

З нагоди відзначення Всеукраїнського дня художника та з метою стимулювання творчого, духовного розвитку, задоволення потреб дітей у творчій самореалізації учні ЗЗСО Хустської ТГ взяли участь в обласній акції "Пленер у рідному місті".

10:35 03.10.2023

Підсумки благодійної акції "Збери макулатуру - допоможи ЗСУ"

Із 7 по 22 вересня кожен заклад освіти Хустської громади міг узяти участь в екологічній благодійній акції "Збери макулатуру - допоможи ЗСУ"  Суть акції: зібрати якомога більше паперу; отримані кошти за макулатуру - на ЗСУ. Цю акцію підтримала організація «АВЕ Виноградово».

18:59 02.10.2023

Вітаємо освітян, що успішно пройшли курси з підвищення кваліфікації

Із 11 по 29 вересня 2023 проходило навчання кандидатів в експерти, які будуть залучатися під час третього етапу сертифікації педагогічних працівників - учителів української мови й літератури, математики.

18:48 02.10.2023